raskeveosed.ee koduleht

Ülevaade

Premium Trans on transpordiettevõte, mille põhitegevuseks on rasketehnika, eritehnika ning ehitustehnika transport. Hundikuu Agentuuri ülesanne selle projekti raames oli ettevõttele uue veebilehe valmistamine. Kriteeriumis selle osas, sarnaselt ka paljude teiste projektide puhul – otsingumootorites parem väljatulek, et saaks uusi kliente juurde, mobiilisõbralikkus ning mitmekeelsus.

Klient: Premium Performance OÜ

Veebileht: raskeveosed.ee

SEO

Lehe struktuur ning sisutekstid on loodud peamiste märksõnade ümber.

Disain

Eesmärk oli luua logo värvidega ühilduv, lihtsalt hoomatav lehe disain, mis sisendab usaldust ja professionaalsust.

Turundus

Lõime veebilehel vajalikud eeldused turunduse ning taasturunduse kampaaniate läbiviimiseks.

Tööd ning lahendused

Projekti võime jaotada 6 põhietappi, mille käigus me lahendasime individuaalsed probleemid, saavutamaks ühte suurt eesmärki.

  • raskeveosed.ee veebilehe arendus. Selles etapi eeltöödeks oli oluliseks osaks märksõnade analüüs – kuidas Googles nähtavale tulla ning märksõnadega potentsiaalsed kliendid teenust otsivad. Antud analüüsi põhjal sai loodud ka lehe sisustruktuur ning kirjutatud sisutekstid.
  • Inglise, soome ja rootsi keele tõlgete loomine sisutekstidele.
  • Otsingumootorites nähtavuse parandamine. Kodulehest üksinda ei ole kasu, kui otsingumootorid selle olemas olust ei tea midagi. Lõime ettevõttele Google My Business konto ning sisestasime sellele vajaliku info teenuste kohta. Google Search Console, Bing Webmaster Tools, Yandex.Webmaster platvormidega ühendamine.
  • Analüüs. Mis kasu on lehest, kui Teil puudub sellel toimuvast ülevaade. Google Analytics platvormiga sidumine ning Tag Manager abil lisainfo kogumine on ka selle veebilehe puhul loomulikud sammud.
  • Turundus ning taasturundus. Sidusime veebilehe Facebook ja Google Search platvormiga, et tulevikus oleks võimalik teha hästi sihitud reklaamikampaaniaid.

Tulemused

Esimese kuu analüüs näitab seda, et veebilehe üleüldine külastatavuse kasv on tõusnud 20 % ning näiteks Rootsist tehtud päringute arv on kasvanud lausa 88 %.  

Google Search Console andmetel on ka keskmine asetsus otsingumootorites tõusnud 17 koha võrra ning osade fookusmärksõnadega asutakse juba esimese 5 tulemuse hulgas. 

 

%

Google klikkide kasv

%

Google vastuste kuvamise kasv

Kliendi tagasiside

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat.
Katy Author

CEO, Katy's Company

Soovite ka enda ettevõtet nähtavamaks teha?

Hundikuu Agentuur aitab teie “ulgumisel” kaugele kõlada!

Hinnapakkumise päring

Väga meeldiv, et soovite Hundikuu Agentuuriga koostööd teha.

Palun täitke allolev kontaktvorm ning me võtame teiega lähiajal ühendust.

Lugupidamisega

Hundikuu Agentuur