Graafiline disain ja kujundus

HEA DISAIN MÜÜB END ISE!

Disain ja kujundus – need on ettevõtte identiteedi alustalad, aidates luua positiivse esmamulje, sisendada usaldust ning turvatunnet ja sellega võita uusi kliente juba esimese kontakti ajal. Hea disain on aga ettevõtte parim müügimees – parandab kliendi kasutusmugavust ja suunab klienti soovitud tegevuste poole. 

Hundikuu Agentuur tegeleb erinevate graafilise disaini ning kujunduse lahenduste loomisega. Soovite luua oma ettevõttele CVI ehk tervikliku visuaalse identiteeti? Vajate abi veebilehe kujunduse ning kasutusmugavuse parandamisega? Reklaamide, plakatite, bännerite ja logode loomine ei ole Teie igapäevane tegevus või kõige tugevam külg? Sisuliselt kõike mida on vaja kujundada, seda me aitame oma klientidel teha. Samuti, tänu pikaajalistele kontaktidele erinevate trükikodadega saame aidata ka erinevate trükiste kvaliteetse trükkimisega.  

Ettevõtte identiteet

CVI ehk visuaalne identiteet võtab kokku kõik ettevõttega seotud visuaalsed materjalid – logo, tekstistiil, visuaalsed materjalid ja palju muud.

Disain ja kujundus

Loome vajalikud visuaalid nii trükimeedias kui veebis kasutamiseks.

p

Parim müügimees

Disain toetab müüki, suunab kliendi soovitud tegevuste juurde ning tõstab bränditeadlikkust.

Veebidisain

Veebilehtede loomisel omab suurt tähtsust selle disain – nii värvilahendused kui kasutuskogemus. Hundikuu Agentuuri portfooliost leiab erinevaid valmisdisaine, mille vahel saab klient valida ning samas loome ka täiesti erilahendusi. Valmislahenduste puhul kohandame kodulehe kliendi vajadustest ja eesmärkidest lähtuvalt ning hoolitseme selle eest, et tulemus oleks:

  • Harmoonias ettevõtte visuaalide ning identiteediga
  • Esmaklassilise kasutusmugavusega
  • Professionaalne ning kliendi usaldust võitev

 

CVI

Loome kliendiga koostöös ettevõtte CVI ehk visuaalse identiteedi. See hõlmab endas logo ja logo paigutust,  tekstide ja visuaalide värvipaletti, tüpograafiat, pildikeelt, illustratsioone, animatsioone, dokumentide elementide paigutust ning muid graafilisi efekte. Samuti koostame klientidele stiiliraamatu, kus on olemas kogu vajalik informatsioon teiste koostööpartnerite jaoks organiseeritud kujul lihtsalt kättesaadav. See kõik võimaldab ettevõttel kasutada ühtset visuaalset keelt kõikides kanalites ning näitab Teie klientidele, et ettevõttel on kindel identiteet mida järgitakse.

 

Logod

Logo on ettevõtte identiteedi alus. Olgu selleks lihtsalt kujundatud tekst, pilt või ikoon või kobinatsioon eelnevatest – juba peale vaadates peab klient aru saama ettevõtte tegevustest või väärtustest; või mõlemast korraga. Hästi disainitud logo kasvatab potentsiaalsetes klientides alateadlikult usaldust ning läbi selle aitab ettevõtte kasvule kaasa. Kui Teil on ideid, milline Teie ettevõtte logo peaks välja nägema või olete ainult välja mõelnud kandvad väärtused – sobivate lahenduste leidmine on meie eriala

Visiitkaardid

Visiitkaardid on ühest küljest iganenud vorm info edasi andmideks. Telefoninumbri salvestamine või internetist kontakti otsimine on kordi lihtsam lahendus. Samas B2B ehk ärikliente teenindavatel ettevõtetel ning nii mõneski B2C ehk erakliente teenindaval ettevõttel aitab füüsiline visiitkaart müügile ning ka bränditeadlikkusele kaasa. Hundikuu Agentuur aitab siinkohal luua hästi toimivad visiitkaardid, mille klientidele välja jagamine on ainult rõõm. 

Reklaam

Sõltumata sellest, kui hästi on sihtgrupp määratletud ning reklaam suunatud – halb disain ning segane sõnastus võib rikkuda ka parima pakkumisega kampaania. Meie oleme turunduse ja reklaami spetsialistid: loome sihtrühma kõnetavad tekstid ja visuaalid nii digireklaamile kui trükireklaamile

Illustratsioonid & graafika

Loome erinevaid illustratsioone ning graafikaid vastavalt Teie soovidele. Teil on eesmärk, mida on vaja saavutada ning meedium kus seda teha, kuid puuduvad konkreetsed vahendid eesmärkide saavutamiseks. Hundikuu Agentuuri meeskond koostöös Teiega loob vajalikud materjalid, mis aitavad Teil müüki, brändi tuntust, klienditeadlikkust või muid eesmärke saavutada.

Soovite täpsemat infot?

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Täitke allpool avanev hinnapäringu vorm ning võtame teiega peatselt ühendust. Leiame Teie soovidele sobivad lahendused ning aitame Teie ettevõttel kasvada.

Hinnapakkumise päring

Väga meeldiv, et soovite Hundikuu Agentuuriga koostööd teha.

Palun täitke allolev kontaktvorm ning me võtame teiega lähiajal ühendust.

Lugupidamisega

Hundikuu Agentuur