Veebilehed

KVALITEETNE VEEBILEHT ON PARIM MÜÜGIMEES 

Koduleht on ettevõtte esimene müügimees ning tihti ka peamiseks müügikanaliks. Sõltumata sellest, kas koduleht on lihtne paari alamlehega visiitkaart internetis, erinevate lisafunktsioonidega müügikanal või hoopis e-pood – see on koht kus ei saa väga palju kompromisse teha. Kvaliteetne koduleht võimaldab ettevõttele uusi kliente tuua ning juba olemasolevate klientidega kontakti hoida. Sellest tulenevalt tasub valida kodulehe loomiseks endale kindel partner, kes Teie jaoks loob toimiva platvormi.

Hundikuu Agentuuri motoks kodulehtede loomisel ongi see, et me lähtume alati kliendi soovidest ning vajadustest. Sellest tulenevalt ongi meie jaoks väga oluline esmane konsultatsioon ning kliendi tegelike vajaduste välja selgitamine. Mida paremini mõistame meie Teie soove, seda paremini saame kiirelt ning efektiivselt ka tulemusteni jõuda. Samas lähtudes meie pikaajalisest kogemusest turunduse ning müügi valdkonnas pakume omalt poolt välja võimalikke lahendusi, mida me kõrvalt vaadates sobivateks ning vajalikeks peame. Tulemuseks ongi koduleht, mis on Teie ettevõtte jaoks parim müügikanal ning toetab Teie tegevusi igal sammul.

Töötab igal seadmel

Loome veebilehed, mis töötavad ja näevad efektiivsed nii mobiilis kui suurel ekraanil. 

r

SEO optimeerimine

Koduleht peab olema ka otsingumootorites leitav, et uued kliendid teid üles leiaks. 

3 kuud järelteenindust

Kodulehte üle andes pakume kolm kuud tasuta hooldust, koolitust ning järelteenindust. 

Kodulehed ja veebipoed

Koduleht võib olla lihtsalt maandumisleht või visiitkaart internetis. Koduleht võib olla hoopis teenuse infoleht broneerimissüsteem.  Lihtne blogi ehk ajaveeb mõtete ja uudiste edastamiseks teistele. Või hoopis täismõõdus veebipood mis teenindab Teie kliente 24/7 ning 365 päeva aastas. Hundikuu Agentuuri eesmärgiks on pakkuda klientidele lahendusi, mis toimivad. Olgu need suured või väikesed, keerulised või lihtsad – sobivad lahendused leiame igal juhul.

 

Lehe disain

Veebilehtede loomisel omab suurt tähtsust selle disain – nii värvilahendused kui kasutuskogemus. Hundikuu Agentuuri portfooliost leiab erinevaid valmisdisaine, mille vahel saab klient valida ning samas loome ka täiesti erilahendusi. Valmislahenduste puhul kohandame kodulehe kliendi vajadustest ja eesmärkidest lähtuvalt ning hoolitseme selle eest, et tulemus oleks:

  • Harmoonias ettevõtte visuaalide ning identiteediga
  • Esmaklassilise kasutusmugavusega
  • Professionaalne ning kliendi usaldust võitev

 

SEO

SEO ehk Search Engine Optimization tähendab seda, et veebilehe sisutekstid on optimeeritud õigetele märksõnadele ning lehtede meta-kirjeldused peegeldavad korrektselt lehe sisu. See on SEO kõige lihtsam ja pealiskaudsem selgitus. Tegelikult on selle taga peidus veel rohkem sisu – välised viited lehele, veebilehe laadimiskiirus ning koodi optimeerimine, vigaste viidete olemasolu või puudumine. Samuti ka veebilehe mobiilisõbralikkus. Miks see kõik vajalik on? Vastus on tegelikult väga lihtne ja pragmaatiline – tihti tuleb enamus liiklusest veebilehele läbi otsingumootorite. Otsingumootorite algoritmid püüavad kõige relevantsemat ehk asjakohalikumat sisu ettepoole panna. Leidmaks nõela heinakuhjast tuleb aga koduleht optimeerida ning kasutajale tegelikult ka mugavamaks teha, et otsingumootorid veebilehte eespool kuvaks. Meie mõistame seda siin Hundikuu Agentuuris väga hästi ning meie loodavad lehed on otsingumootoritele optimeeritud.

Analüütika

Äris ei tehta tihti otsuseid sisetunde järgi, tuule suunast või kuu faasist lähtuvalt. Iga otsuse taga on andmed ning eelnev analüüs.  Sama kehtib ka kodulehtede puhul – mida uuendada, mida paremaks teha, mis tooted on tegelikult populaarsemad, kus tuleb kodulehele liiklus ning mida kliendid kodulehel teevad – kõikidele nendele küsimustele aitame igal juhul vastused leida. Me ei küsi lisatasu selle eest, et need võimalused tekiks. Liidestame ning seadistame Google Analytics, Tag Manager ning Search Console platvormid, et Teil oleks võimalus täpselt analüüsida: mis, mida ja kuidas juhtub.

(Taas)turundus

Veebilehe loomise protsessi üheks osaks on ka digiturunduse ning taasturunduse jaoks vajalike andmete kogumine ning peamiste platvormidega jagamine. Google Tag Manager hoolitseb selle eest, et vajalik info jõuaks Google Ads platvormile ning samuti paigaldame Facebook Pixel laienduse, et kasutatav info oleks Facebook platvormil olemas. See võimaldab tulevikus teha oluliselt täpsemalt sihitud reklaamikampaaniaid.

Mitmekeelsus

Soovi korral varustame loodava veebilehe mitmekeelsuse mooduliga. See võimaldab lehele lisada rohkem kui ühes keeles sisu. Samuti on meil võimekus luua majasiseselt sisu kolmes erinevas keeles: eesti, inglise ja soome keeles ning muude keelte puhul leiame Teile parimad koostööpartnerid.

Veebilehe haldus

Hundikuu Agentuuri veebilehtede hinnas on 3 kuud järelteenindust lehe sisu ja moodulite haldamises ning loomulikult ka juhendamises, kuidas platvormi ise kasutada. 

Peale 3 kuu möödumist pakume soodsa teenuse näol lehe sisu ning platvormi ja moodulite haldust, et veebileht toimiks laitmatult ning ei esineks ootamatuid üllatusi.

 

Veebilehe loomise protsess

Vajaduste kaardistamine ning hinnapakkumine

Kogu protsess saab alguse sellest, et selgitame välja vajadused ning võimalused. Kaardistame loodava kodulehe sisu ja funktsionaalsuse ning vaatame üle, mis lahendusi ja kuidas kasutada. Selle info põhjal on võimalik luua juba täpne hinnapakkumine ning ajakava, mil koduleht tegelikult valmis saab.

Tellimuse kinnitamine

Sõlmime töö teostamiseks lepingu ning kliendil tuleb tasuda 50% projekti maksumusest ettemaksuna. Seejärel alustame näidisdisaini loomist veebilehest.

Näidislehe esitlus

Loome veebilehe näidisdisaini ning kooskõlastame Teiega kõik disaini, kasutajaliidese ning sisu aspektid. 

Veebilehe arendus

Teeme kogu veebilehe valmis: andmete sisestamine, moodulite paigaldamine ning seadistamine. Selle sammu lõpuks on loodav koduleht sisuliselt valmis kasutamiseks.

Valmistöö ning arve tasumine

Nüüd on koduleht valmis. Peale teise poole tasumist tõstame Teie veebilehe Teie veebiserverisse ning leht on kasutamiseks valmis. Peale seda teeme veel mõned lisatööd nagu teiste platvormidega sidumine (analüütika, turundus jms). Samuti teostame lehe kasutamise koolituse.

 

3 kuud järelteenindust ning hooldust

Iga veebilehega on ette nähtud järelteeninduse periood, mis sisaldab endas kliendi juhendamist, sisu uuendamist ning parandamist ja vajalike moodulite uuendamist. Selle perioodi jooksul vaatame üle ka lehe toimivuse ning vajadusel kohandame veebilehe SEO poolt uutest andmetest lähtuvalt.

Hinnakiri

Hundikuu Agentuuril puudub kodulehtede valmistamisel nn “standardhinnakiri” lähtuvalt loodava veebilehe kasutusotstarbest või mahust. Kõik kliendid on unikaalsed ning samuti on unikaalsed ka Teie soovid ning vajadused. Sellest lähtuvalt saame täpsema hinnapakkumise teha peale esmast konsultatsiooni ning vajaduste ja töömahtude kaardistamist. Samas toome välja ülevaatlikud suurusjärgud erinevatel projektidel.

Soovite täpsemat infot?

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Täitke allpool avanev hinnapäringu vorm ning võtame teiega peatselt ühendust. Leiame Teie soovidele sobivad lahendused ning aitame Teie ettevõttel kasvada.

Hinnapakkumise päring

Väga meeldiv, et soovite Hundikuu Agentuuriga koostööd teha.

Palun täitke allolev kontaktvorm ning me võtame teiega lähiajal ühendust.

Lugupidamisega

Hundikuu Agentuur