Foto ja video

TOOME TEID PILDILE! 

Kvaliteetsed fotod ning videod aitavad kiirelt ning efektiivselt vajalikku infot edastada ning veebilehe ja muude platvormide sisu rikastada. Mis kasu on veebipoest, kus tootefotod on udused või madala kvaliteediga ning vajalikke detaile neil ei esita? Mis kasu on ehitusettevõttel näidata tehtud tööde kategoorias madala kvaliteediga pilte, kus ei ole võimalik aru saada mida ja kuidas tegelikult tehti. 

Aitame luua sobiva sisu kodulehtede, sotsiaalmeedia ning muude platvormide jaoks. Tootefotod, fotod ja videod ettevõttest või selle teenustest? Loome visuaalid, mis peegeldavad ettevõtte väärtusi. Olgem ausad – üks pilt on jätkuvalt väärt enam kui tuhat sõna!

Rikastatud sisu

Kvaliteetsed fotod ettevõttest on kordi efektiivsemad kui halva teostusega fotod või mittemidagi ütlevad pildipankade fotod.

Kellega ma suhtlen?

Ametiportree võib tunduda iganenud lahendus, kuid klientidega sidekanalis suhtlemiseks aitavad need luua oluliselt paremat kontakti.

Tootefotod

Üks pilt on väärt tuhat sõna – eriti toodete ning teenuste puhul.

Olmepildid ettevõttest

Kiireim meetod ettevõtte tutvustamiseks ning tegevuste näitamiseks on fotod ettevõttest endast. Kes me oleme, kus me oleme ning mida me teeme. Kvaliteetsed fotod veebilehel, sotsiaalmeedias ning teistel platvormidel aitavad oluliselt kaasa Teie ettevõtte positiivse kuvandi loomisel ning usalduse tekitamisel. 

Hundikuu Agentuur pakub oma klientidele ise ning ka läbi koostööpartnerite kvaliteetset fotograafi teenust, luues pildid mis aitavad müügile kaasa. 

Töötajate portreefotod

Kvaliteetsed portreefotod töötajatest kodulehel ning veebis aitavad kiiremini usaldust võita, sõltumata sellest kas tegu on era- ja ärikliendiga. Samuti annab see veebilehele olulisemalt soliidsema mulje. Teeme portreefotod, mis toovad välja Teie töötajate parimad küljed ning mis loovad usaldust. 

Töötajate portreefotosid saab teha nii stuudios kui ka töökeskkonnas.

   

  Tootefotod

  Tooted ja teenused on mõeldud müümiseks ning kvaliteetne tootefoto aitab müüki tõsta. Meie pikaajalised kogemused veebimüügis, turunduses ning fotograafia valdkonnas aitavad luua tipptasemel visuaalsed materjalid Teie toodetest ning teenustest. Tulemuseks on fotod, mida saab kasutada veebipoes tootelehel või teenuse kirjelduse juures, sotsiaalmeedias, reklaamplakatitel või tootekataloogis.

   

  Videod

  On olukordi, kus video müüb oluliselt paremini kui foto. Soovite lühivideot tootest või teenusest? Või on selleks pikem toote või teenused ülevaade? Põhjuseid miks videot kasutada on mitmeid ning samuti ka lahendusi ning formaate kuidas seda teostada. Aitame leida Teil parima lahenduse videote tegemiseks ning kaasates protsessi meie pikaajalisi partnereid saame pakkuda tipptasemel tulemusi.  

  Soovite täpsemat infot?

  VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

  Täitke allpool avanev hinnapäringu vorm ning võtame teiega peatselt ühendust. Leiame Teie soovidele sobivad lahendused ning aitame Teie ettevõttel kasvada.

  Hinnapakkumise päring

  Väga meeldiv, et soovite Hundikuu Agentuuriga koostööd teha.

  Palun täitke allolev kontaktvorm ning me võtame teiega lähiajal ühendust.

  Lugupidamisega

  Hundikuu Agentuur