Teenused

AITAME TEIE ÄRIL KASVADA

Z

Personaalne lähenemine

Vajate kiireid lahendusi või omapärast tulemust – lähtume oma töödes alati Teie vajadustest

Z

Analüüsist lähtuvad otsused

Kodulehed, veebireklaam või hoopis sotsiaalmeedia sisuhaldus – iga töö ja otsuse taga on andmed ja analüüs.

Z

Turundusspetsialistid

Turunduse, müügi ning majandusteaduste taust annab meil unikaalse sisevaate tarbijakäitumisele.

Z

Nõustamine

Iga töö algab nõustamise ning Teie tegelike vajaduste selgitamisega. Isegi kui Te ise ei oska neid sõnadessse panna, leiame lahendused. 

Hoolime oma klientidest

Meie jaoks on kliendid nagu sõbrad. Tunneme huvi kuidas neil läheb ja anname endast kõik et veel paremini läheks.

Z

Järelteenindus

Projekti lõpp ei tähenda suhtlemise lõppu. Meie jaoks on lisasammude tegemine tavapärane.

Teenused

Meie tooted ning teenused on loodud väike- ja keskmise suurusega ettevõtete vajadusi silmas pidades. Aitame luua ettevõttele efektiivsed turundus- ja müügikanalid. See tähendab loomulikult ka seda, et Teie ei pea muretsema tehniliste lahenduste ning erinevate nüansside pärast. Meie kogenenud meeskond aitab kaardistada mured ning vajadused, mõtleme välja võimalikud lahendused ning teie teha jääb ainult “suurte otsuste” tegemine. 

Veebilehed

Pakume kliendi vajadustest lähtuvaid kodulehtede ning veebipoodide terviklahendusi. Olgu selleks lihtne visiitkaarti koduleht või hoopis täismõõdus veebipood. Loome disaini, lahendame tehnilised nüansid ning teeme nii kasutajale kui haldajale mugava valmislahenduse.

Disain ja kujundus

Koduleht või reklaam ei müü? Ettevõtte visuaalne identiteet ei peegelda Teie väärtusi ning seisukohti? Hea disain on tegelikult ise väärt müügimees ning teeb pool tööd teie eest ära. Istume koos maha ning leiame ka Teile suurepärased lahendused.

Digiturundus

Läbi mõeldud digistrateegia ning hästi suunatud reklaam on see, mis aitab ettevõttel kiirelt ning efektiivselt kasvada. Aitame luua ning läbi viia turunduskampaaniaid otsingumootorites ning sotsiaalmeediaplatvormides. 

Sisutekstid

Loome kvaliteetsed ning hästi toimivad sisutekstid veebilehtedele. Kirjutame toodete ning teenuste tutvustusi, aitame sõnastada sotsiaalmeedia postituste ja reklaamide sisu nii, et see oleks kooskõlas ettevõtte identiteedi ja käekirjaga ning mis kõige tähtsam – ka korrektselt kirjutatud.

SEO teenused

SEO ei ole lihtsalt veebimeeste märksõna keeruliste teenuste taga. Optimeerime veebilehed, et need tuleks õigete märksõnadega otsingumootoritest välja ning kasutame erinevaid platvorme, et vajalike märksõnadega oleks teenus ka nähtaval.

Foto ja video

Aitame luua sobiva sisu kodulehtede, sotsiaalmeedia ning muude platvormide jaoks. Tootefotod, fotod ja videod ettevõttest või selle teenustest? Loome visuaalid, mis peegeldavad ettevõtte väärtusi. Olgem ausad – üks pilt on jätkuvalt väärt enam kui tuhat sõna!

Kas Hundikuu Agentuur osutab ka muid teenuseid?

Hundikuu Agentuuri lähenemine on seni olnud ning on ka tulevikus sama – me üritame klientidele osutada täisteenust, aidates lahendada (digi)turundusega seotud küsimused. Juhul, kui meil endal puudub teatud tegevuses või valdkonnas oskusteave, siis meil on erinevate ettevõtetega pikaajalised kontaktid ning saame aidata probleemid lahendada partnerite abil. 

Mis piirkonnas osutate fototeenuseid?

Peamiselt osutame teenust Tartu, Võru, Valga ning Põlva piirkonnas, kuid Maarjamaa on piisavalt väike selleks, et tulla ka Pärnusse, Tallinnasse või isegi Narva. Juhul, kui me ise ei saa Teile teenuseid osutada, siis leiame Teile meie koostööpartnerite seast kindla partneri.

Osutate hooldust ja haldamist ka olemasolevale lehele?

Jah. Nii lihtne see vastus ongi. Loomulikult osutame teiste tehtud lehtedele hooldust ning haldust. Võtke meiega ühendust ning räägime lahendustest täpsemalt.

Soovite täpsemat infot teenuste ja lahenduste kohta?

Võta meiega ühendust ning leiame koos lahendused

Hinnapakkumise päring

Väga meeldiv, et soovite Hundikuu Agentuuriga koostööd teha.

Palun täitke allolev kontaktvorm ning me võtame teiega lähiajal ühendust.

Lugupidamisega

Hundikuu Agentuur