Meist

MIKS JUST HUNDIKUU AGENTUUR?

Meie lugu

Et kõik ausalt ära rääkida, peame me alustama sellest, et… kui maha istuvad kaks inimest, ühel on põhjalikud teadmised majandusest ning (digi)turundusest ja (veebi)müügist ning teisel väga head teadmised ning oskused disaini valdkonnas, siis ühel hetkel on lihtne ühendada teadmised, oskused, hobid ning ettevõtlik vaim ühtse idee taha ja luua ettevõte.

Me oleme oma valdkondades tegutsenud üle 12 aasta, kuid Hundikuu Agentuuri loomine toimus alles 2020. aastal mil turul toimusid suuremad muutused. Nende muutuste keskel avastasime, et kahjuks tihti puudub mikro- ja väikeettevõtetel võimekus turundusega efektiivselt tegeleda ning suurematel agentuuridel tihti on puuduseks ka väga personaalne lähenemine. Siit saigi alguse Hundikuu Agentuur – soovist pakkuda Teile personaalset ning paindlikku lähenemist (digi)turunduse valdkonnas ning anda Teie ettevõttele uut hoogu sisse.

Nüüd me siis olemegi kõik ausalt ära rääkinud, nii nagu oli. Olulisem on aga see, kuidas meie koos edasi liigume ning milliseid suuri tegusid me koos korda viime.

Teie Hundikuu Agentuur.

 

Meie meeskond

Silver Pik

Silver Pik

Veebiarendus ja digiturundus

Kuidas teha veebis müüki? Mis strateegiad toimivad ning mis mitte? Kuidas lahendada toote või teenuse turundus, millise sõnumiga kliendini jõuda? Sellistele küsimustele oskab Silver sisulised vastused anda ning sobivad lahendused leida.

Telefon
+372 5335 9600
E-post
silver@hundikuu.ee
Regina Pik

Regina Pik

Graafiline disain ja kujundus

Regina on Hundikuu Agentuuri disainivõlur. Graafilised lehed, veebilehtede tervikdisain, illustratsioonid – sõltumata sellest, mida valmis vaja kujundada on – temal on juba esimene kuvand peas valmis mõeldud. 

E-post
regina@hundikuu.ee

Hundikuu – mis see on?

Iga nime taga on peidus oma lugu samamoodi nagu pildi või logo juures peaks olema konnotatsioon, mis kannab oma lugu ja väärtusi. Sama on ka Hundikuu Agentuuri nime saamisloo taga, väljendades ka meie ideaale ning soove.  

Hundikuu oli vanarahva jaoks veebruar – aeg mil metsades jooksis ringi palju näljaseid võsavillemeid. Jooksuaeg, aeg mõelda kasvu ning tuleviku peale, aga ressursse palju ei ole. See on ka aeg, mil hundi ulg kõlab kõige kaugemale. See toobki meid Hundikuu Agentuuri nime ja konnotatsiooni juurde. Meie missioon on see, et me aitame ka Teil kasvada – suuremaks, tugevamaks ja targemaks. Näitame, kuidas on võimalik tulemusi saavutada ning et teie ulg kõlaks kõige kaugemale ning kõige tugevamalt. 

Soovite,  et ka Teie ulg kõlaks kõige kaugemale? Ilmselgelt! Võtke meiega ühendust ning leiame Teie jaoks parimad lahendused.

Projekti

Aastat kogemusi

%

Rahulolevaid kliente

Viimased blogipostitused

Kodulehe tegemine: vältige neid 6 enimlevinud viga

Kodulehe tegemine: vältige neid 6 enimlevinud viga

Kodulehe tegemine võib olla keeruline ülesanne, kuid hea disain ja kasutajasõbralik koduleht on äärmiselt tähtis ettevõtte edu jaoks. Väga palju näeme, et veebilehe tegemisel tehakse ühtesid ja samu vigu üha uuesti ja uuesti ning need mõjutavad negatiivselt lehe...

read more

Soovite täpsemat infot?

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Täitke allpool avanev hinnapäringu vorm ning võtame teiega peatselt ühendust. Leiame Teie soovidele sobivad lahendused ning aitame Teie ettevõttel kasvada.

Hinnapakkumise päring

Väga meeldiv, et soovite Hundikuu Agentuuriga koostööd teha.

Palun täitke allolev kontaktvorm ning me võtame teiega lähiajal ühendust.

Lugupidamisega

Hundikuu Agentuur