Digiturundus

OLE NÄHTAV SEAL, KUS SINU KLIENDID ON!

Digiturunduse mõiste hõlmab endas kogu ettevõtte turundust digitaalsetes kanalites: bännerreklaamid erinevatel veebilehtedel ja portaalides, ettevõtte enda veebileht ning loomulikult reklaamid otsingumootorites ja sotsiaalmeedia platvormis. Igal digiturunduse valdkonnal on omad nõrgad ja tugevad küljed ning ükski neist ei ole absoluutselt parim võrreldes teistega. Fakt on see, et 90% leibkondadest Eestis kasutab internetti ning vanusevahemikus 16-44 kasutab internetti 98% inimestest ehk interneti reklaami kaudu on võimalik jõuda pea kõikide potentsiaalsete klientideni.

Hundikuu Agentuuri digiturunduse võlurid on oma ala spetsialistid. Me aitame Teil luua toimiva digistrateegia. Niimoodi saab õige sõnumiga õigel ajal õige kliendini jõuda. See võimaldab oluliselt kiiremini õige sihtrühmani jõuda ning turunduskulud kontrolli all hoida. 

Oleme spetsialiseerunud peamiselt Google Ads ja Facebook platvormidel reklaamide vahendamisele, mis võimaldab kõnetada pea kõiki sihtrühmi ning kasutajaid. 

U

Täpselt sihitud

Kuva reklaami klientidele, kes on Teie tootest või teenusest huvitatud.

Planeeritud eelarve

Digiturunduses saate Teie öelda, kuipalju olete nõus investeerima uute klientide toomisele.

Täpne ülevaade

Te ei pea oletama, kuipalju inimesi reklaami nägi või kes selle peale tegutses – täpne info ja tagasiside on saadaval reaalajas.

Otsingreklaam

Otsingureklaam ehk märksõnareklaam on kõige lihtsam ning kõige kiirem meetod uute klientideni jõuda. Ligikaudu 90% internetikasutajatest kasutab just otsingumootoreid õige info kasutamiseks ning 96% neist kasutajatest kasutab selle jaoks Google otsingumootorit. Siis, kui veebilehe SEO optimeerimine on pikaajaline protsess Googles esimesele kohale jõudmiseks, võimaldab Google Ads Search märksõnareklaam sinna koheselt jõuda. 

Otsingureklaami reklaami eelarvet saate Teie ise määrata – kui pikalt reklaami teha ning mis mahus. Meie omalt poolt aitame kaardistada märksõnad, millega antud reklaami kuvada ning anname ka maksimaalse eelarve mahu.

Sotsiaalmeedia reklaam

Facebook’i kui kõige populaarsema sotsiaalmeedia platvormi kohta kehtib ütlus – investeeri ühe euro, saad vastu kümme eurot. Hästi sihitud reklaamikampaania korral on võimalik tõsta kasu kordi suuremaks, samas halvasti sihitud kampaania korral võib tulu ka ümmargune null olla.

Hundikuu Agentuur aitab Teil sotsiaalmeedias leida Teie kliendid ning koostada hästi sõnastatud ning disainitud reklaamikampaania mis Teie kliente kõnetavad.

Taasturundus / remarketing

Taasturundus on nagu püha graal digiturunduses – see võimaldab reklaami näidata nendele klientidele, kes on Teie veebilehte juba külastanud. Sellises olukorras on reklaamile reageerimine ning soovitud tegevuste tegemine tõenäolisem, kui esmakordse reklaamiga kuna sihtrühm on valitud varasema veebikäitumise põhjal.

Taasturunduse reklaamikampaaniaid teeme Google ja Facebook platvormidel nii tektsi- kui bännerreklaamina.  

Sotsiaalmeedia haldus

Ettevõttele sotsiaalmeedia konto tegemine on sisuliselt paari minuti küsimus. Selle sihipärane haldamine ning pidevalt uue sisu loomine nõuab aega ja pühendumist. Kuidas saavutada võrdlemisi väikese kuluga maksimaalne tulemus, kasvatada lojaalset kliendibaasi ning sellega äri kasvu toetada? Meie teame, kuidas seda teha. Tulemuseks on potentsiaalsete ja olemasolevate klientide seas bränditeadlikkuse kasv, Teie eristumine üleküllastunud infoväljas ning võimalus edukalt jõuda ka muidu vähemtõenäoliste klientideni. 

 

Reklaam internetis – kuidas see toimib?

Märksõnareklaam otsingumootoris

Märksõnareklaami puhul on ettevõtte või teenuse nähtavaks tegemine imelihtne. Toome lihtsa näite – Maril on äsjaloodud juuksurisalong Tartus. Mari ise on äärmiselt tubli ning asjalik juuksur ning suudab ka kõige keerulisemale kliendile meeldiva soengu lõigata. Samuti lasi ta teha enda salongile kodulehe ning lõi Facebooki ja Instagrami konto. Sõbrad ning tuttavad leiavad salongi üles, kuid uutest klientidest on puudus. Lahendus on siinkohal Mari jaoks lihtne – teha Google otsingumootoris märksõnareklaam. Esimene reklaamirühm on sihitud Tartumaal tehtud otsingutele märksõnadega “juuksur”, “meeste juuksur”, “naiste juuksur” ning teine reklaamrühm üle-Eestiliselt märksõnaga “juuksur Tartus”. See võimaldab temal 35-eurose kuueelarvega näidata oma reklaami 1750 inimesele ning tuua kodulehele keskeltläbi 100 uut külastajat, kes teenusest on tegelikult huvitatud. Ühe uue potentsiaalse külastaja toomise hind on sedasi ainult 0,35 €.  

Sotsiaalmeedias reklaami tegemine

Kõik kes Facebooki lehte haldavad, näevad aeg-ajalt Facebooki reklaami – võimenda seda postitust, saad xx € krediiti. Jah, postituse võimendamine on kiire ja lihtne meetod klientide seas bränditeadlikkuse kasvatamiseks. Facebookis reklaami tegemine annab sama raha eest oluliselt paremad tööriistad – võimaluse valida konkreetsed eesmärgid, reklaami paigutuse ja palju muud. Kasutades spetsialistide abi reklaami sihtimisel on kindla sihtgrupini jõudmine oluliselt tõenäolisem. 

Taasturundus

Taasturundus on äärmiselt efektiivne tööriist digiturunduses. Kuva Facebooki või Google reklaami ainult kindlatele sihtgruppidele. Näiteks veebipoodi külastanutele kutset veebipoodi kaupa ostma tulla koos sooduskoodiga ning juba ostu sooritanud klientidele kutset püsikliendiks hakata ja järgmine ost teha. Võimalusi ning lahendusi on väga palju ning leiame ka Teie jaoks sobiva.  

Soovite täpsemat infot?

VÕTKE MEIEGA ÜHENDUST

Täitke allpool avanev hinnapäringu vorm ning võtame teiega peatselt ühendust. Leiame Teie soovidele sobivad lahendused ning aitame Teie ettevõttel kasvada.

Hinnapakkumise päring

Väga meeldiv, et soovite Hundikuu Agentuuriga koostööd teha.

Palun täitke allolev kontaktvorm ning me võtame teiega lähiajal ühendust.

Lugupidamisega

Hundikuu Agentuur