Pö:ning – Noorte peoruum Tartus

Ülevaade

Pö:ning on stiilne ning noortepärane peoruum Tartu kesklinnas. Selle avamine oli täpselt enne “koroonakriisi” algust ehk esimesed kuud peale avamist tänu eriolukorrale tegevust sisuliselt ei toimunud. Selle projekti puhul oli esmaseks eesmärgiks juba võrdlemisi küllastunud Tartu mängutubade turul uue peoruumi võimalikult nähtavaks tegemine ilma, et peaks eraldi märksõnareklaami või sotsiaalmeedia reklaami tegema.

Hundikuu Agentuuri osa selle projekti turundamises oli kodulehe loomine, kodulehe ning sotsiaalmeedia platvormide omavahelises sidumises ning otsingumootorites võimalikult nähtavaks tegemine.

Tööd & lahendused

pööning.ee kodulehe loomise kõige esimene samm oli märksõna analüüs – mis sõnade ja fraasidega otsitakse peoruume ning kes on praegust suurimad konkurendid. Sellest lähtuvalt sai loodud lehe kontseptsioon – sisulehed, disainivalik ning funktsionaalsus.

Veebilehe sisutekstide kirjutamisel lähtusime sellest, et peamisteks lugejateks on kõigepealt noored ning sealt edasi nende vanemad, mis omakorda määras ka tekstide alatooni koos sõnakasutusega.

Rakendatud broneerimissüsteemi peamiseks fookuseks sai kasutusmugavus nii lehe haldaja kui ka klientide seisukohalt – näiteks broneeringute sünkroniseerimine Google kalendriga.

Tulemus

Peale kodulehe avalikustamist ning otsingumootoritele sisu tutvustamist võib kindlalt öelda, et tulemus on olnud ootuspärane. Esimene täispikk kuu näitab, et tugeva sotsiaalmeedia kanalite kasutusega on 45 % liiklusest veebilehele läbi Google ehk orgaaniline tulemus ning broneeringute arv kasvab.

 

 

Peamised tööetapid

Analüüs

Veebidisain

Broneerimissüsteem

Kodulehe lansseerimine

Kliendi tagasiside

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Praesent sapien massa, convallis a pellentesque nec, egestas non nisi. Quisque velit nisi, pretium ut lacinia in, elementum id enim. Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia Curae; Donec velit neque, auctor sit amet aliquam vel, ullamcorper sit amet ligula. Nulla quis lorem ut libero malesuada feugiat.
Katy Author

CEO, Katy's Company

Soovite ka enda ettevõtet nähtavamaks teha?

Hundikuu Agentuur aitab teie “ulgumisel” kaugele kõlada!

Hinnapakkumise päring

Väga meeldiv, et soovite Hundikuu Agentuuriga koostööd teha.

Palun täitke allolev kontaktvorm ning me võtame teiega lähiajal ühendust.

Lugupidamisega

Hundikuu Agentuur